Jak nakupovat

Jak to funguje?

Vážený zákazníku,

vzhledem k tomu, že k Vámi vybranému zahradnímu domku či chatce lze přiobjednat širokou škálu příslušenství jehož cena se u dodavatelů může měnit nenabízíme v našem e-shopu toto příslušenství jako volitelnou položku za pevně stanovenou cenu.*

Stejně tak jako cenu montáže, která se může také měnit v závislosti na různých faktorech, slevách atd.

Cena dopravy zahradních domků je závislá na vzdálenosti, dostupnosti místa dodání nákladním automobilem, aktuální ceně pohonných hmot a na aktuálních cenách stanovených přepravcem.*

Termín dodání uvedený u jednotlivých chatek je pouze orientační a je závislý na aktuálním vytížení výrobního závodu. Termín dodání Vám bude sdělen individuálně na základě Vaší konkrétní poptávky.

Dodací termíny jsou platné během sezony, tj. od 1.3. - 31.10.

Na základě Vaší poptávky Vám proto budou ceny požadovaného příslušenství, montáže a dopravy vypočteny dle aktuální ceny těchto položek a zaslány ke schválení.

Poté Vám bude zaslána zálohová faktura, po jejímž uhrazení bude zboží objednáno a od této doby běží dodací termín. Běžný dodací termín je 4-6 týdů, u větších chat 6-8 týdnů. U atypických provedení může být dodací termín delší. Dodací termín Vám bude sdělen s předstihem. 

Záloha slouží především k pokrytí nákladů na výrobu chaty. Každá chata se vyrábí přímo na požadavek zákazníka a proto je záloha nevratná! Rozmyslete si proto prosím dobře, zda ten ten či onen domek je pro Vás ten pravý!

Zálohou se rozumí poměrná část z celkové ceny realizace, tj. vč. montáže a volitelného příslušenství (není-li dojednáno jinak)

U každé dřevostavby v e-shopu je v popisu zboží uvedeno, co je součástí uvedené základní ceny.

Pro objednání zboží tedy můžete použít objednávkový systém pro správné a úplné vyplnění Vašich údajů a poté nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky s případnou poptávkou příslušenství.

Objednávka zaslaná přes objednávkový systém slouží pouze jako návrh kupní smlouvy - není závazná pro kupujícího ani prodávajícího až do okamžiku odsouhlasení ceny dopravy a dalších položek ze strany kupujícího i prodávajícího. Objednávka se stane oboustraně závaznou v okamžiku uhrazení zálohové faktury kupujícím.

 

Případně můžete použít e-mailový kontakt rovnou s poptávkou konkrétní dřevostavby a příslušenství. Dále prosím uveďte:

 

  • e-mailový kontakt na Vás

  • telefon na Vás

  • adresu montáže

  • fakturační adresu

  • na jaký podklad bude domek postaven

  • vzdálenost místa montáže od místa kam zajede nákladní auto s materiálem

  • zda je na místě montáže (pokud ji požadujete) k dispozici přívod elektrického proudu

  • požadovaný termín dodání (orientační)
  • u dodávek vč. montáže Vám bude termín sdělen dle aktuální situace

 

Rádi vám vypracujeme cenovou nabídku a zašleme Vám ji co nejdříve ke kontrole a odsouhlasení!

Máte ještě nějaké dotazy? Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky!Rádi Vám vše zodpovíme!

info@svet-chatek.cz

+420 731 458 748

 * není-li uvedeno jinak

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin.

Zpracování osobních údajů

Obchodní podmínky

 

Copyright © www.svet-chatek.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.svet-chatek.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace