Jak nakupovat

Jak to funguje?

Vážený zákazníku,

 

vzhledem k tomu, že k Vámi vybranému zahradnímu domku či chatce lze přiobjednat širokou škálu příslušenství jehož cena se u dodavatelů může měnit nenaleznete v našem e-shopu toto příslušenství jako volitelnou položku za pevně stanovenou cenu.*

 

Stejně tak jako cenu montáže dřevostaveb, která závisí na mnoha faktorech jako je vzdálenost, dostupnost a zařízení staveniště atd. Cena montáže a dopravy se počítá pro každého zákazníka individálně.

 

Cena dopravy zahradních domků a dřevostaveb je závislá na vzdálenosti, dostupnosti místa dodání nákladním automobilem, aktuální ceně pohonných hmot a na aktuálních cenách stanovených přepravcem.*

 

Termín dodání dřevostavby uvedený u jednotlivých zahradních chatek je pouze orientační a je závislý na aktuálním vytížení výrobního závodu. Termín dodání Vám bude sdělen individuálně na základě Vaší konkrétní poptávky.

 

Dodací termíny jsou platné během sezony, tj. od 1.3. - 31.10.

 

Na základě Vaší poptávky Vám proto budou ceny požadovaného příslušenství, montáže a dopravy vypočteny dle aktuální ceny těchto položek a zaslány ke schválení.

 

V případě Vašeho zájmu o objednávku Vám bude zaslána zálohová faktura, po jejímž uhrazení bude zboží objednáno a od této doby běží dodací termín. U atypických provedení může být dodací termín delší. Dodací termín Vámi vybrané zahradní chatky Vám bude sdělen s předstihem. 

 

Záloha slouží především k pokrytí nákladů na výrobu chaty, projekční a administrativní činnost. Každá chata se vyrábí přímo na požadavek zákazníka a proto je záloha či její část již vynaložená na zpracování akce či části výroby nevratná! V případě zrušení objednávky se záloha nebo její část použije na pokrytí nákladů uvedených výše. Rozmyslete si proto prosím dobře, zda ten ten či onen domek je pro Vás ten pravý!

 

Zálohou se rozumí poměrná část z celkové ceny realizace, tj. vč. montáže a volitelného příslušenství (není-li dojednáno jinak)

 

U každé dřevostavby v e-shopu je v popisu zboží uvedeno, co je součástí uvedené základní ceny.

 

Pro objednání zboží tedy můžete použít objednávkový systém pro správné a úplné vyplnění Vašich údajů a poté nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky s případnou poptávkoupříslušenství. Cenové nabídky pouze e-mailem.

 

K rychlejšímu a přesnějšímu vyřízení Vaší poptávky prosím uveďte informace ZDE.

Cenová nabídka je nezávazná a zdarma.

 

Objednávka zaslaná přes objednávkový systém slouží pouze jako návrh kupní smlouvy - není závazná pro kupujícího ani prodávajícího až do okamžiku odsouhlasení ceny dopravy a dalších položek ze strany kupujícího i prodávajícího. Objednávka se stane oboustraně závaznou v okamžiku uhrazení zálohové faktury kupujícím.

 

Ve stavební sezoně ( březen - říjen ) je možné, že zpracování Vašeho dotazu bude trvat déle.

 

Máte ještě nějaké dotazy? Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky! Rádi Vám vše zodpovíme!

info@svet-chatek.cz

+420 797 862 366

 

 * není-li uvedeno jinak

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin.

Zpracování osobních údajů

Obchodní podmínky

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace