Doprava, montáž dřevostavby a termín dodání

Termín dodání zahradní chatky, dřevostavby

 

Doba výroby je uvedena na webovém katalogu u každého zboží. Tyto údaje se v sezoně mění dle aktuálního vytížení výroby.

 

Termín dodání kromě doby výroby také závisí na místě montáže, vytíženosti dopravce a vytíženosti montážní skupiny. Přesný termín dodání se zákazník vždy dozví s dostatečným předstihem. Aktuální termín dodání vybrané chatky Vám bude sdělen v cenové nabídce.

 

TIP: chcete-li chatku dodat/realizovat na jaře či začátkem léta, je doporučené objednat na podzim předchozího roku, případně brzy po začátku roku. Od dubna jsou termíny montáží zpravidla plné a dodací doba chatek se prodlužuje.

 

Předpokládaný termín dodání vč. realizace bude uveden v cenové nabídce. Sjednané termíny dodržujeme!

 

Montáž zahradní chatky, dřevostavby

 

Cena montáže zvoleného zahradního domku či jiné dřevostavby, pokud není přímo uvedena,  Vám bude spočítána na základě Vaší poptávky. Cena za montáž zahradní chatky se vždy určuje individuálně na základě poptávky.

 

Montáž zahradních chatek, srubových chat aj. provádí pracovníci s odbornou způsobilostí a mnohaletými zkušenostmi v oboru. Disponujeme profesionálním vybavením potřebným ke kvalitní montáži zahradní chatky i velké dřevostavby. Doba montáže u zahradních domků trvá několik hodin. U větších chat je to několik dní, dle velikosti chaty a rozsahu dodávky. Dodávka a montáž dřevostavby začíná zpravidla v jeden den, pokud není dohodnuto jinak. Montáže zahradních chat, srubových chat a jiných dřevostaveb realizujeme po celé ČR.

 

Pokud bude montáž zahradního domku v režii objednatele je vhodné aby montážní práce vedla osoba znalá základů stavební činnosti a práce se dřevem. K úspěšnému průběhu montáže je potřebné nářadí pro práci se dřevem.

 

Dodavatel nenese zodpovědnost za vady způsobené neodbornou montáží.

 

Doprava a přesun materiálu

Doprava dřevostaveb je poskytována smluvními přepravci na vozidle dle celkové povahy nákladu. Menší zahradní chatky a zahradní domky dopravujeme vlastními automobily. Cena dopravy se určuje individuálně a je sdělena v cenové nabídce. Závisí na celkové povaze nákladu, místu určení, dostupnosti místa určení a na dalších faktorech.

 

Vzdálenost místa montáže od místa kam zajede nákladní auto s materiálem by měla být co nejkratší. Materiál na místo stavby přesunuje montážní skupina. V ceně montáže je přesun materiálu do 30 m od místa, kde je možné zaparkovat nákladní automobil ( u menších chat pak dodávku s vlekem).Pokud je vzdálenost delší může být účtován příplatek dle vzdálensti, celkové složitosti manipulace atd. Komplikovaný přístup k místu stavby je nutné předem nahlásit a konzultovat.

 

Pokud je objednána doprava bez montáže, je odběratel povinen zajistit dostatečnou pracovní sílu případně manipulační techniku pro vyložení materiálu v závislosti na velikosti zboží není-li dohodnuto jinak.

 

 

 S NAŠIMI ZÁKAZNÍKY JSME NEUSTÁLE V KONTAKTU, NENÍ PROBLÉM DOMLUVIT NĚKTERÉ VĚCI INDIVIDUÁLNĚ, POKUD MÁTE S NĚČÍM PROBLÉM NEVÁHEJTE SE ZEPTAT! POKUD TO BUDE JEN TROCHU MOŽNÉ, VYJDEME VÁM VSTŘÍC!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace