Doprava, montáž a termín dodání dřevostavby

doprava, montáž, montáže, dřevostavba, dodán

svet-chatek.cz

Doprava, montáž a termín dodání dřevostavby

Termín dodání

Termín dodání zahradního domku je do 28 dní od objednání a zaplacení zálohy (u běžného sortimentu). U atypických úprav je termín dodání cca 6 týdnů. Termín dodání kromě doby výroby také závisí na místě montáže, vytíženosti dopravce a vytíženosti montérů.Přesný termín dodání se zákazník vždy dozví s dostatečným předstihem.

Montáž

Cena montáže zahradního domku, pokud není přímo uvedena Vám bude spočítána na základě Vaší poptávky.

Montáž domků provádí vyškolení pracovníci. Doba montáže u zahradních domků trvá několik hodin. U větších chat je to několik dní. Dodávka a montáž probíhá zpravidla v jeden den, pokud není dohodnuto jinak. Na místě montáže je vhodné zajistit dostupnost elektrické energie.

Pokud je objednán zahradní domek bez montáže je vhodné aby montážní práce vedla osoba znalá základů stavební činnosti a práce se dřevem. Montážní návod a spojovací materiál je součástí dodávky.

Přesun materiálu

Vzdálenost místa montáže od místa kam zajede nákladní auto s materiálem by mělo být co nejkratší. Materiál na místo stavby přesunuje montážní skupina. V ceně montáže je přesun materiálu do 40 m od místa, kde je možné zaparkovat nákladní automobil. Pokud je vzdálenost delší bude účtován příplatek dle dohody.

Pokud je objednán zahradní domek bez montáže, je odběratel povinen zajistit dostatečnou pracovní sílu případně manipulační techniku pro vyložení materiálu v závislosti na velikosti domku.

 

 S NAŠIMI ZÁKAZNÍKY JSME NEUSTÁLE V KONTAKTU, NENÍ PROBLÉM DOMLUVIT NĚKTERÉ VĚCI INDIVIDUÁLNĚ, POKUD MÁTE S NĚČÍM PROBLÉM NEVÁHEJTE SE ZEPTAT! POKUD TO BUDE JEN TROCHU MOŽNÉ, VYJDEME VÁM VSTŘÍC!

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací
Copyright © www.svet-chatek.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.svet-chatek.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace