Doprava, montáž a termín dodání dřevostavby

Termín dodání

Termín dodání zahradního domku je 4-5 týdnů od objednání a zaplacení zálohy (u běžného sortimentu). U atypických úprav a velkých chat je termín dodání cca 6 -8 týdnů. Termín dodání kromě doby výroby také závisí na místě montáže, vytíženosti dopravce a vytíženosti montérů. Přesný termín dodání se zákazník vždy dozví s dostatečným předstihem. Aktuální termín dodání Vám bude sdělen v cenové nabídce.

Montáž

Cena montáže zvoleného zahradního domku či jiné dřevostavby, pokud není přímo uvedena,  Vám bude spočítána na základě Vaší poptávky.

Montáž domků provádí pracovníci s odbornou způsobilostí. Doba montáže u zahradních domků trvá několik hodin. U větších chat je to několik dní. Dodávka a montáž začíná zpravidla v jeden den, pokud není dohodnuto jinak.

Pokud je objednán zahradní domek bez montáže je vhodné aby montážní práce vedla osoba znalá základů stavební činnosti a práce se dřevem. K úspěšnému průběhu montáže je potřebné nářadí pro práci se dřevem.

Doprava a přesun materiálu

Doprava je poskytována smluvními přepravci dle celkové povahy nákladu. Cena dopravy se určuje individuálně a je sdělena v cenové nabídce. Závisí na celkové povaze nákladu, místu určení, dostupnosti místa určení a na dalších faktorech.

Vzdálenost místa montáže od místa kam zajede nákladní auto s materiálem by měla být co nejkratší. Materiál na místo stavby přesunuje montážní skupina. V ceně montáže je přesun materiálu do 40 m od místa, kde je možné zaparkovat nákladní automobil. Pokud je vzdálenost delší bude účtován příplatek dle dohody.

Pokud je objednán zahradní domek bez montáže, je odběratel povinen zajistit dostatečnou pracovní sílu případně manipulační techniku pro vyložení materiálu v závislosti na velikosti zboží.

 

 S NAŠIMI ZÁKAZNÍKY JSME NEUSTÁLE V KONTAKTU, NENÍ PROBLÉM DOMLUVIT NĚKTERÉ VĚCI INDIVIDUÁLNĚ, POKUD MÁTE S NĚČÍM PROBLÉM NEVÁHEJTE SE ZEPTAT! POKUD TO BUDE JEN TROCHU MOŽNÉ, VYJDEME VÁM VSTŘÍC!

Copyright © www.svet-chatek.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.svet-chatek.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace